PMNN4491 Motorola PMNN4491 IMPRES 2100 mAh Li-Ion IP68 Battery

  • szt.
  • Cena netto: 479,67 zł 590,00 zł
  • Niedostępny

Bateria IMPRES do radiotelefonu MOTOROLA DP2000, DP4000 / PMNN4491 /2100 mAh

 

IMPRES wykorzystuje unikalny protokół komunikacyjny, aby ułatwić rekondycjonowanie adaptacyjne baterii – optymalizując cykl życiowy akumulatora i maksymalizując czas rozmowy. Rezultat – radiotelefon, który jest naładowany i zawsze gotowy do działania.

Technologia IMPRES pozwala uniknąć tzw. efektu pamięci. Efekt pamięci jest spowodowany przez doładowywanie baterii, która nie jest całkowicie rozładowana. Proces ten przyczynia się do ograniczenia pojemność i czasu pracy baterii. Rozbudowana obsługa baterii zapewniana przez IMPRES zwiększa przeciętną pojemność baterii nawet o 20% w całym okresie jej życia.

Akumulatory IMPRES stosowane z dedykowanymi ładowarkami IMPRES mają funkcję automatycznego - adaptacyjnego podtrzymywania gotowości akumulatora oraz funkcję wyświetlania informacji o pozostałym czasie użytkowania baterii. Wiążące dane są przechowywane w akumulatorze i przekazywane do ładowarki z wykorzystaniem protokołu komunikacyjnego IMPRES, którego zadaniem jest maksymalizowanie długości czasu rozmów oraz optymalizowanie czasu eksploatacji akumulatora — wszystko to odbywa się w sposób automatyczny. Produkt PMNN4491 to wodoszczelny akumulator IMPRES o pojemności 2100 mAh.