IP500APP Icom aplikacja dla systemu radiotelefonów LTE

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Icom
  • Dostępność: Zapytaj Zapytaj
    Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 31,71 zł 39,00 zł
  • Niedostępny

IP500APP to aplikacja która zamienia smartphone lub tablet w radiotelefon LTE mający możliwość współpracy z urządzeniami  IP501H / IP503H / IP501M.

Aplikacja dla systemów Android oraz iOS jest dostępna do pobrania ale żeby ją uruchomić wymagana jest aktywacja. Cena detaliczna za abonament miesięczny 6,90 € netto  

 

Aplikacja radiowa LTE dla klientów biznesowych

Ta aplikacja to usługa dedykowana dla klientów biznesowych. Indywidualne umowy nie są możliwe. Ponadto nie można go używać po prostu instalując go, należy skonfigurować konto logowania u dealera Icom. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą.

Możesz zainstalować go na swoim smartfonie i rozmawiać z radiami LTE

IP500APP to aplikacja PTT, która może komunikować się z radiotelefonami Icom LTE, takimi jak IP501H, IP503H i IP501M. Instalując tę ​​aplikację na smartfonie, możesz uzyskać prawie takie same funkcje, jak w przypadku radiotelefonów Icom LTE.

Terminal radiowy lub aplikacja, użyj jednego w zależności od potrzeb

Dla pracowników terenowych, którzy często wymieniają informacje i potrzebują natychmiastowej odpowiedzi, terminale radiowe LTE są odpowiednie, ponieważ można ich używać łatwo i szybko. Dla menedżerów, którzy potrzebują komunikacji tylko podczas udzielania instrukcji lub zrozumienia sytuacji, odpowiednia może być aplikacja IP500 zainstalowana na smartfonie. Korzystając z jednego z nich, w zależności od potrzeb, możesz wygodniej korzystać z systemu radiowego LTE.

Komunikacja w trybie pełnego dupleksu i wielu użytkowników

Radio LTE firmy Icom na obu terminalach radiowych oraz aplikacja P500APP obsługuje komunikację w pełnym dupleksie, podobnie jak telefon komórkowy. Umożliwia płynne prowadzenie rozmów telefonicznych. Obsługuje również komunikację z wieloma użytkownikami przez dużą liczbę osób i może być używany do konferencji telefonicznych. W sytuacji awaryjnej możesz dołączyć do trwającego połączenia, aby przesłać ważną wiadomość.

Wyposażony w prawie te same funkcje, co radio LTE.

Obsługuje połączenia indywidualne i grupowe . W połączeniach grupowych jeden terminal może należeć do wielu grup, dzięki czemu możliwa jest elastyczna obsługa. Ponadto możesz mieć prawie te same funkcje, co radio LTE, takie jak funkcje nagrywania/odtwarzania oraz wysyłania/odbierania wiadomości tekstowych.