B63H RETEVIS Radiotelefon PMR446 komplet 2 szt. bez licencji i zezwoleń

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: dostępny dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 156,10 zł 192,00 zł

Retevis B63H to bardzo przydatne i trwałe radio. Retevis RT22 jest bardzo popularny wśród wielu konsumentów ze względu na swoją kompaktowość i łatwość obsługi. Retevis B63H ma również smukłą konstrukcję, ale z baterią o większej pojemności. Dla wielu osób będzie to najlepsze radio bez licencji.

Mniejszy rozmiar i mniejsza waga to jego najważniejsze zalety. Byłoby to idealne rozwiązanie do wspinaczki skałkowej, pieszych wędrówek, a także do użytku w hotelu. Jeśli potrzebujesz małego i przenośnego sprzetu, kup stylowo wyglądające krótkofalówki, a to będzie bardzo odpowiedni wybór.

 

Dwukierunkowy radio

Bateria krótkofalówki jest również ważnym czynnikiem. Retevis B3H jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy 1620 mAh, który może pracować przez 24 godziny, zapewniając 49 godzin czuwania. Metoda ładowania typu C umożliwia ładowanie urządzenia mobilnego i samochodowego.

Odporna na stłuczenie konstrukcja ukrytego ekranu. Podczas korzystania z radia bez wyświetlacza, z powodu braku ekranu czasami nie jesteśmy w stanie komunikować się na czas, gdy omyłkowo dotykamy radia w celu zmiany kanałów. Dzięki ekranowi wyświetlacza nie będziemy się już musieli o to martwić.

 

Walkie Talkies

 

 

Walkie-talki

 

Alarm awaryjny